GEOTUB, konut, ticari ve endüstriyel yapılarda dairesel kolonlar inşa etmek amacıyla yüksek dirençli ABS plastikten imal edilmiş, modüler kolon kalıp sistemidir. Ürün çok sayıda döküm için tamamen tekrar kullanılabilir özelliktedir. GEOTUB, karton ya da benzeri malzemelerden farklı yeni bir kalıp anlayışıdır. Kalıp ayırıcı maddeler gerektirmeden kolay ve hızlı bir şekilde kurulur ve sökülür. Su ile kolayca temizlenebilir. Hafif ve istiflenebilir özelliktedir. Kolayca elde taşınabilir, nemli ortamlarda bile depolanabilir.

SKYDOME, konut, ticari ve endüstriyel yapılarda çiftyönlü nervürlü döşemelerin oluşturulması için kullanılan yüksek dirençli ABS plastikten imal edilmiş kaset kalıp sistemidir. Sistem, plastik kirişlerden oluşan ızgaraların üzerine kubbeli elemanların konulması ile hızlı ve güvenli bir uygulama sağlar. Beton plastiğe yapışmadığı için sökümü son derece kolaydır. SKYDOME kalıpları özel şekli ve düşük ağırlığı sayesinde, yapısal olarak son derece verimli, büyük açıklıklara sahip kaset döşemeleri oluşturmayı mümkün kılar.

NAUTILUS ve NAUTILUS EVO, boşluklu betonarme döşemeler için geliştirilmiş tek kullanımlık kör kalıp sistemleridir. Geri dönüşümlü polipropilenden imal edilen kör kalıplar, döşeme plağı içinde hava boşlukları oluşturarak geniş açıklıklarda, yüksek yük taşıma kapasitesine sahip, kirişsiz düz bir tavan oluşturulmasını sağlarlar. NAUTILUS veya NAUTILUS EVO kullanılarak tasarlanan projelerde hem toplam maliyet olarak tasarrufa gidilir hem de düşük bina ağırlıkları ve yüksek ataletli döşemeler sayesinde yapıların deprem performansları önemli ölçüde arttırılır. Ürünler, iç içe geçmiş bir şekilde uygulama sahasına kadar getirilirler, son derece hafiftirler, çok kolay ve hızlı yerleştirilirler.