Prestijprojeler.com İş Geliştirme ve Pazarlama Platformudur.
Prestijprojeler.com sektörün tüm aktörlerinin buluştuğu, birbirini görebildiği iş geliştirme ve pazarlama platformudur. Kamu kurumları, proje ofisleri ve müteahhitlere ücretsiz üyelik ile birlikte PR hizmeti veriyoruz. İhale duyurularını ve sonuçlarını takip ederken, projelerinizi, yatırım ve etkinlik haberlerinizi sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi bizimle paylaşabilirsiniz.
Şartnamelere girmek isteyen malzeme firmaları için projelerin tasarım aşamasına odaklandık. Prestijprojeler.com sitemizde üstyapıdaki yatırımların tasarım aşaması yani şartnamelerin oluştuğu, ürünlerin seçildiği aşama önemlidir. Şartnamelere girmek isteyen, verilen birkaç marka örneğinin içinde olmak isteyen firmalar için hazırlanmış bir platformdur.
Malzeme firmalarının detay / şartnamelerine ve proforma faturalarına yer veren özgün bir platformdur. Prestijprojeler.com sitemizde sektörün tüm aktörleri birbirlerini görebilmekte ve iletişime geçebilmektedir.
Sektörün sosyal paylaşım sitesiyiz. Malzeme firmaları yönetim panellerinden şartnamelerini ve proforma faturalarını kendileri ekleyebilir veya eklediklerini değiştirebildikleri gibi, ürün ve referans haberlerini de paylaşabilirler. Bunun için herhangi bir ek ücret ödemezler.
Keşke aboneliğimiz 3 ayda bitse diyeceksiniz. Malzeme firmalarına yıllık abonelik değil kredili abonelik yapıyoruz. “Abone olduk ama siteye girmedik, aboneliğimiz kendiliğinden bitti, hiçbir faydasını görmedik” demeyeceksiniz.
Proforma faturanız indirildiğinde sizi bilgilendiriyoruz. Müteahhit firmaları, proje ofisleri ve kamu kurumları, proforma faturanızı indirmeden önce projesinin adını yazmak zorundadır. Proforma faturanız indirildiğinde proje/müteahhit firmanın veya kurumun adı ve iletişim bilgileri ile projesinin adının yazıldığı dosya mail adresinize gelecektir.