Gösterilen sonuçlar: 1 ile 5 ve 5

Konu: yurt dışında işler

Yeni Üye
    Thanks
    0

yurt dışında işler

Ben uluslar arası bir kuruluşun türkiyedeki işlerini takip etmekteyim bu kuruluşun bünyesinde inşaat sektörü ile ilgili çok fazla iş var şu an 168 üyesi bulunmasına rağmen işeri vermek için mütahit aranmakta fakat yurdumuzda kurumsallaşmış mütahitlik firmaları olmadığından ve paylaşımcılığı bilmediklerinden sistemimizi anlatamıyoruz yurt dışında iş yapmak isteyen inşaat firmaları ile görüşmek istiyoruz iş yaptığımız bazı ülkeler ALMANYA,SUUDİ ARABİSTAN,BAHREYN NİJERYA,KUVEYT,RUSYA,KAZAKİSTAN, NOT.teminat konularında firmalara gurup içinden destek verilmektedir

Yeni Üye
    Thanks
    0
    merhaba. bahsettiğiniz konularla alakalı biraz daha bilgilendirme yapabilirmisiniz. detaya ihtiyacımız var. teşekkürler.

Yeni Üye
    Thanks
    0
    selamlar anladığım kadarıyle yurt dışında inşaat yapı işleri vermek istiyorsunuz fakat kurumsallasmıs inşaat firması bulamadıgınızdan yakınıyorsunuz.Eğer dogruysa haklısınız kurumsallaşmış firmaların nette ne işi olur diye düşünüyorum.2 mühendis arkadaşla ile yeni kurdugumuz inşaat firmamamız için iş arıyoruz devlet kapıların % 30, % 50 kırım yaparak ihale almaya çalışıyoruz ama nafille.ülemizde toki toplu konut projelerinde iş yapmış ve taşeronlugunu üstlendiğimiz işlerimiz çok ama iş bitirmemiz firma olarak yok.Bu konudan yola cıkarak sizinle nasıl çalışabılırız.İnşaat ile ilgili olarak tecrübe sahibi oldugumuz için yurt içi ve yurt dışı projelerinizde çalışablılırız. www.tezyin.com tezyin tur.taş.inşaat tic adem demiroğlu [email protected] [email protected] 05322829869 selamlar.dünyanın nerseinde isterseniz inşaat yapım ekibimiz ile çalışabılırız.

Paylaşımcı Üye
    Thanks
    1
    ben bunu kabul etmiyorum. TRde cok sayida kurumsal mutahit firma var. santiyeciligi cok kuvvetli firmalar bunlar. ve yurtdisinda arabistan, irak, afganistan, rusya, turki cumhuriyetler, africa.. cok sayida ulkede cok sayida santiye halihazirda donuyor. siz nasil mutahit firma bulamiyorsunuz anlamadim? 100$ milyondan baslayip 1-2 milyar $a ulasan mevcut projeler var. elinizdeki islerin hacmini belirtirseniz iyi olur kanaatindeyim.

ikinci olarak. ilan veriyorsunuz. ne isminiz, ne pozisyonunuz, ne firmaniz, nede adresiniz telefonunuz websiteniz belli.

168 tane uye ne demek??? 168 uye mutahit firmaniz var ama hic biri is alacak kapasitede degil mi demek istiyorsunuz? 1680 tane mutahit firma cikar TRden. ne aradiginizi net bir sekilde ifade edin...
    Konu kara kedi tarafından (29-03-2011 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Thanks
    0
    Pakuniden 16 yıllık düzenli çalışan bir firmayız yurt dışı işimiz olmadı sisteminizi ayrıntılı şekilde anlatırsanız iş yapmak isteriz [email protected]