Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: İzmirde oturanlar için

Yeni Üye
    Thanks
    17

İzmirde oturanlar için

Okulumuzun panosunda gördüm.Bir inşaat firması kurs veriyor.İzmir Ynişehirde.2 günlük uygulamalı eğitimler sonucunda size Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriliyor vede bu sertifika özellikle yurt dışında ve Türkiye'de epey işe yarıyormuş.Sabahtan akşama kadar olaraktan 2 yada 1 (kursun konusuna göre) günlük eğitimler sonucunda sınavsız bu sertifikayı kazanmayı hak kazanıyorsunuz.Öğle yemekleri firma tarafından karşılanıyor.İlgilenen olursa eğer bana bildirsin . Ben yarın Afişi iyice inceleyip kursun konularını vede firmanın internet sitesini belirtirim. İnternetten ve ya Fax ile başvuru formunu doldurup gönderiyorsunuz kimlik fotokopğisi ile. Bence 2 günün sonucunda bözle bir sertifika almaya değer diye düşüüyorum.

Yeni Üye
    Thanks
    0
    Alıntı OzgeGuven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okulumuzun panosunda gördüm.Bir inşaat firması kurs veriyor.İzmir Ynişehirde.2 günlük uygulamalı eğitimler sonucunda size Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriliyor vede bu sertifika özellikle yurt dışında ve Türkiye'de epey işe yarıyormuş.Sabahtan akşama kadar olaraktan 2 yada 1 (kursun konusuna göre) günlük eğitimler sonucunda sınavsız bu sertifikayı kazanmayı hak kazanıyorsunuz.Öğle yemekleri firma tarafından karşılanıyor.İlgilenen olursa eğer bana bildirsin . Ben yarın Afişi iyice inceleyip kursun konularını vede firmanın internet sitesini belirtirim. İnternetten ve ya Fax ile başvuru formunu doldurup gönderiyorsunuz kimlik fotokopğisi ile. Bence 2 günün sonucunda bözle bir sertifika almaya değer diye düşüüyorum.
    MERHBALAR BEN İZMİRDE OTURYORUM konu ile alakalı bilgi ala bilirmiyim teşekkürler [email protected]

Yeni Üye
    Thanks
    17
    Tabiikide. Ben afişi aldım direk zaten . Şimdi üstündeki program takvimini paylaşayım sizinle.
    Adres: Knauf A.Ş
    Cengiz Topel Mah. Yenişehir Cad. No : 562 Yenişehir/İZMİR
    Telefon : 0 232 449 48 35
    Fax : 0 232 449 48 36

İnternet adresi : http://www.knauf.com.tr

MArt ayının programı:
    16 mart ve 17 mart : Bölme duvar sistemi eğitimi
    18-19 Mart : Asma tavan sistemi eğitimi
    20 mart: Dış Cephe Kaplama Sistemi Eğitimi
    23-24 Mart : Sıva Uygulama Eğitimi
    26-27 Mart : Isı yalıtım sistemi eğitimi
    30-31 Mart :z dolgu ve yüzey kalitesi eğitimi..

Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos.......
    bu aylarda yapılacak olan eğitim programı için bana ulaşabilirsiniz.

[email protected]

YAPI DANIŞMANI
    Thanks
    392
    Knauf, Kuru Yapı Sistemleri uygulamalarında sahip olduğu tecrübesini Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da bulunan Eğitim Merkezleri aracılığı ile tüm ilgililerin hizmetine sunmaktadır.
    Eğitim Merkezlerinde, tüm ilgililere yönelik uygulamalı eğitimlerden, uzmanlara yönelik teknik içerikli eğitimlere kadar farklı kategorilerde programlar düzenlenmektedir.
    Eğitim Merkezleri, aynı zamanda şantiyelerde ve projelerde karşılaşılan sorunların tartışıldığı ve tecrübelerin paylaşıldığı ortamlardır.
    ISO 9001 belgesine sahip olan şirketimiz tarafından, tüm katılımcılara Knauf Eğitim Kimliği verilir ve alınan eğitimle ilgili yeterlilik kaşesi vurulur.
    Eğitim Merkezlerinde, uygulamaların yapıldığı tam teçhizatlı uygulama alanlarının yanı sıra, teknik eğitimlerin verildiği sınıflar da bulunmaktadır. Uzman personelin gözetiminde yürütülen eğitimler, sektörde faaliyet gösteren tüm ilgililere açıktır: mimarlar, mühendisler, uygulamacılar, teknikerler, müteahhitler, bayi personeli ve satış elemanları, vb.
    Çok amaçlı ve modern eğitim merkezlerimiz, tüm sektör ilgilileri için bir referans noktası mahiyetindedir. Uygulamalı ve teknik eğitimlerimizin yanı sıra, üniversitelere ve meslek edindirme programlarına yönelik eğitimler de Eğitim Merkezlerimizde düzenlenmektedir.
    Eğitim Merkezlerimizde, ayrıca Knauf Kuru Yapı Sistemleri ile inşaat sektörünün en yenilikçi ürünlerinin sergilendiği bir Showroom bulunmaktadır.
    Knauf A.Ş.’nin uygulama ve teknikte profesyonellik seviyesinin arttırılmasına yönelik çabaları önemli bir adımdır. Bu eğitimlerle, Knauf A.Ş., ilgilileri yurt genelinde geçerli Eğitim Kimliği ile hak ettikleri değere kavuşturmayı arzulamaktadır.

Aşağıda mevcut eğitimler belirtilmiştir.

• Temel Eğitim
    • Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri Eğitimi
    • Asma Tavan Sistemleri Eğitimi
    • İç ve Dış Sıvalar Eğitimi
    • İçten ve Dıştan Isı Yalıtımı Eğitimi
    • Aquapanel ve Vidipan Eğitimi
    • Fayans ve Seramik Uygulama Ürünleri Eğitimi
    • PFT Sıva Makineleri ve Aksesuarları Eğitimi
    • Yangın Emniyeti Eğitimi
    • Ses Yalıtımı ve Akustik Eğitimi

Katılımcılar, aldıkları eğitimlerde kazandıkları tecrübenin yanısıra aşağıda belirtilen avantajlardan da yararlanacaklardır.
    - Eğitim Merkezlerimiz tüm katılımcılar için birer referans mahiyetindedir.
    - Knauf Veritabanına kayıt hakkı,
    - Knauf Posta Listesine kayıt olarak, düzenli gönderimlerimizle Knauf’un tüm yeni ürün ve teknik çözümlerine ait dokümanlara erişmek,
    - Uygulamacılara özel her 3 ayda bir yayınlanan “Knauf 4 Duvar Uygulama” bültenine ücretsiz abonelik,
    - Mimar ve Mühendislere özel her 3 ayda bir yayınlanan “Knauf 4 Duvar Sistem” bültenine ücretsiz abonelik,
    - Müteahhit ve diğer sektör ilgililerine özel her 3 ayda bir yayınlanan “Knauf 4 Duvar Yaşam” bültenine ücretsiz abonelik,
    - Yılda 2 kez yapılan bedelsiz hediye gönderimlerinden faydalanılması,
    - Knauf Teknik biriminin hem telefon ile hem de yerinde teknik destek vermesi.
    Sektörde faaliyet gösteren inşaat firmalarından uygulamacı referansı talebi geldiği takdirde Knauf A.Ş. tarafından ilgililere yönlendirilecektir.

Eğitim Merkezleri Takvimi görmek için tıklayınız