Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekla Structure (x-steel) V17 eğitim videoları FULL HD (1920x1080)

firstclass
29-07-2012, 15:23
Tekla Structure (x-steel) V17 eğitim videoları FULL HD (1920x1080)

örnek video: http://www.youtube.com/watch?v=zoi3yfgPM48

Merhaba arkadaşlar ( BİRBİRİNDEN FARKLI TAM 3 SET GÖRSEL TÜRKÇE EĞİTİM VİDEOLARI)

V17 Yİ FULL HD OLARAK ANLATTIM (1920x1080 çözünürlüğündedir,ses kaliteside aynı kalitede)
Yaklaşık 1500 dk videolu türkçe anlatım (V17 dahil) ve yüzlerce sayfalık e-kitaplar ile x-steel öğrenmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir arşivi hizmetinize sunuyorum.

Üstelik cok cüzi bir fiyata,kısa süreli bu indirimi KAÇIRMAYIN...

Ayrıca Gebze-Kartal civarında evinizde yada işyerinizde özel x-steel dersi verilir.

Not:Seti aldıktan sonra siz öğrenene kadar teknik destek sağlayacağım,anlamadığınız bölümleri veya konu ve komutları maille,o da olmazsa videolu anlatım ile tarafınıza ileteceğim,ayrıca çelik konstrüksiyon işinde en çok kullanılan bağlantı makroları ve komutların olduğu kendi hazırladığım projeyide göndereceğim

Kısacası seti alınca alışveriş bitmeyecek,hep yanınızda olacağım.........
set içeriği aşağıdadır.

irtibat: erdinckocatepe@hotmail.com (erdinckocatepe@hotmail.com)

Tekla X-Steel eğitim seti içeriği:

E-kitaplar:

1) Kullanıcı Tanımlı Komponent oluşturmak (PDF formatında 20 sayfa resimli anlatım türkçe)
2) Makrolar (Bağlantı elemanları detayları) (PDF formatında 70 sayfa resimli anlatım ingilizce) türkçe kaynak internette yok
3) Tekla X-Steel e-kitap (PDF formatında resimli ve uygulamalı anlatım,toplam 15 ders 198 sayfa türkçe) (e-kitaplar birbirinin aynı değildir)
4) Tekla X-Steel e-kitap (PDF formatında resimli ve uygulamalı anlatım,toplam 17 ders 479 sayfa ingilizce) (e-kitaplar birbirinin aynı değildir)
5) Tekla X-Steel e-kitap (PDF formatında resimli ve uygulamalı anlatım,toplam 50 sayfa Türkçe) (e-kitaplar birbirinin aynı değildir)
6) Tekla X-Steel klavya kısa yolları (PDF formatında resimli ve uygulamalı anlatım,2 sayfa ingilizce) (e-kitaplar birbirinin aynı değildir)

Eğitim videoları 1nci set Türkçe V17: 1920x1080 Full HD: Bu seti kendim hazırladım.Set,nasıl bir pc almalıyımdan başlayarak,proje uygulamalı olarak aks oluşturmadan imalat resimlerine ve plotter ayarlarına kadar A dan Z ye tüm detaylar,ipuçları,bilinmeyen konular ve tüm ayrıntıları içerecek şekilde anlatıldı...

Eğitim videoları 2nci set Türkçe: (Otomatik bir arayüz sayfası ile ders ders anlatıldı,istediğiniz konu ve bölüme geçme olanağı var.)

1) MODELLEME:
a) Aks oluşturma
b) Modelleme
c) Kesit ve Görünüş
d) Bağlantılar
e) Filtre

2) DETAYLANDIRMA:
a) Joint (Makro) Kullanımı
b) Birleştirme

3) ÇİZİM:
a) Numara Ayarları
b) Genel Resimler
c) Kesit Alma ve Görünüş (Kesit alma ve görünüş çıkarmadır,modellemedeki c şıkkı ile aynı değildir)
d) Montaj Resimleri
e) Parça resimleri
f) Düzenlemeler

4) EK:
a) Bazı Özellikler
b) Raporlar
c) Örnek Projeler-1
d) Örnek Projeler-2

Eğitim videoları 3ncü set Türkçe
688 dk (yaklaşık 12 saat) Karma eğitim videoları,uygulamalı proje çizimleri,detaylandırma,bağlantılar vb. gibi[/b][/color]

Sonuç olarak gerçekten dev bir 3lü set,hatta arşiv diyebilirim,hayatında hiç çizim yapmamış bir insan bile bu e-kitaplar ve videolar ile x-steel kullanabilir ve eline aldığı herşeyi çizebilir.maili değerlendirdikten sonra almaya karar verirseniz,size x-steel in en çok tercih edilen V14 sürümünün özel kurulum ve yapılandırma ayarlarını içeren kurulum videosunu da göndereceğim,kendim hazırladım,çizim şablonları ve detaylandırmada size günler kazandıracak bu ayarlar....

örnek video: http://www.youtube.com/watch?v=zoi3yfgPM48

seti alanların yorumları: http://www.hhportal.com/mimarlik/794051-tekla-structure-x-steel-v17-egitim-videolari-full-hd-1920x1080.html

metsoy
13-09-2012, 19:52
sevgili erdinç kardeşim ellerine sağlık
havale yaptığım gün 1-2 saat içinde setleri kargoya verdin ertesi gün elime geçti
v17 yi anlattığın 1.seti çok beğendim
2. set bende vardı yinede sağol
3.sette de değişik örnekler var çok faydalı oldu
form sitelerinde bulduğun birçok yazılı xsteel dökümanından ortaya karışık birşeyler yapmışsın araştırmayı sevmeyenler için iyi olmuş
özetle çok beğendim tüm xsteel öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum özellikle temelden başlamak istiyenlere çok faydalı bir set
emeğin için tekrar teşekürler

firstclass
13-09-2012, 22:00
Rica ederim,sayın metsoy...Evet Türkiyede x-steel adına bulunabilecek ne varsa V17 yi de dahil ederek koca bir arşiv yaptım,asıl ben tşk ederim sete
gösterdiğiniz ilgi ve alaka için,saygılar....

ÖmürTeknce
24-09-2012, 14:55
Cuma günü Erdinç Bey'den xsteel eğitim setini aldım ve incelediğimde dersleri faydalı buldum. Takıldığım yerleri sorduğumda da kendisi gayet yardımcı oldu. Kargoyu kısa sürede gönderdiği ve faydalı dersler hazırladığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

firstclass
25-09-2012, 22:43
Cuma günü Erdinç Bey'den xsteel eğitim setini aldım ve incelediğimde dersleri faydalı buldum. Takıldığım yerleri sorduğumda da kendisi gayet yardımcı oldu. Kargoyu kısa sürede gönderdiği ve faydalı dersler hazırladığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Rica ederim Ömür Bey,tabiki yardımcı olacağız,bende sete gösterdiğiniz ilgiden ötürü size ve tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

tpinker
18-10-2012, 08:24
slm hala satıştaysa seti almak isterim fiyatını belirtirmisin

firstclass
19-10-2012, 21:02
slm hala satıştaysa seti almak isterim fiyatını belirtirmisin

Merhaba Tpinker;setimiz hala satışta,ancak forumlarda fiyat paylaşımını yapamıyoruz, erdinckocatepe@hotmail.com a burdaki nickiniz ve forum yapısal aracılığıyla ulaştığınızı söylerseniz,set içeriğinde burda yazamadığımız daha birçok ekstra ile birlikte Türkiyede x-steel adına bulabileceğiniz tüm kaynakları sizlere ulaştırıyoruz,gerçekten çok cüzi bir fiyat ile...Saygılarımla..

tpinker
22-10-2012, 11:14
firstclass hotmailine mesaj attım cevaplarsan memnun olurum

firstclass
24-10-2012, 16:53
firstclass hotmailine mesaj attım cevaplarsan memnun olurum

sayın tpinker,maille görüştük sizinle,bu setin size fazlasıyla yardımcı olacağından emin olabilirsiniz,

leo...
30-10-2012, 14:14
çok memnunum :)
arkadaşlar seti aldım ve halen çalışmaya devam ediyorum. çok memnunum. almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. ben inşaat mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim ve çok işime yarayacak bu set. hem seti satan erdinç bey seti aldıktan sonra sorularımı da yanıtlıyor. çok iyi bir hizmet bence.

firstclass
31-10-2012, 22:38
çok memnunum :)
arkadaşlar seti aldım ve halen çalışmaya devam ediyorum. çok memnunum. almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. ben inşaat mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim ve çok işime yarayacak bu set. hem seti satan erdinç bey seti aldıktan sonra sorularımı da yanıtlıyor. çok iyi bir hizmet bence.

Merhabalar leo...paylaşıldıkça çoğalan herşey güzeldir,bizler ticari amaç gütmeden çok cüzi miktarlarla sizleri bu eğitim arşivinden faydalandırmaya çalışıyoruz,seti aldıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz heran yanınızda oluyoruz,sorularınızı 5-10dk içinde açıklamalı olarak cevaplıyoruz,sürekli yanınızdayız,sizlerede x-steel öğretmek,Türkiyedeki mühendisliği biraz daha yukarılara taşımak ve tüm mühendis arkadaşlarla bir sinerji yaratmak için kolları sıvadık,çalışmalara devam ediyoruz...

Bizlerde sizlere teşekkür ederiz,

kntpr
03-11-2012, 23:55
Seti alalı yaklaşık 3 ay oldu ...Ve hiç bir sorun yaşamadım kargo sürece v.s hatta kurulumunda bile sorun yaşadım Erdinç Bey sağolsun yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor.Almayı düşünen arkadaşlar bence kurslarda bile bu kadar ayrıntılı anlatılmıyor...Kesinlikle tavsiye ederim kolay gelsin.

slymn042
04-11-2012, 10:00
seti aldım çok faydalı oldu güzel hazırlanmış görsel sunumu ve sesli anlatımı çok iyi bütün meslekdaşlarımıza tavsiye ederim.

firstclass
04-11-2012, 22:44
sayın leo...Öncelikle ben teşekkür ederim,x-steeli 1000TL lere varan kurslara giderek,yol paraları,zaman vs gibi bedeller ödeyerek öğrenmek istemeyenler için,kursları bitirip eksik bilgi,kendine inanma ve özgüven eksikliği gibi duygular yaşamamak için varız.sadece döküman,gider ve masraf bedeli ödeyerek,çok çok cüzi bir fiyatla,üstelik bu fiyatıda öğrenememe durumunda iade etme garantisi sunarak Tekla (x-steel) öğretiyoruz sizlere,tamamıyla öğretiyoruz.Seti satın aldıktan sonra da sayın leo..nun dediği gibi ihtiyaç duyduğunuzda hattın diğer ucunda oluyoruz ve 5-10dk içinde sorularınızı cevaplıyoruz.Bilgi paylaşıldıkça çoğalır.Sayın leo..yorumunuz için tekrar teşekkür eder,başarılar dilerim...

alamet58
07-11-2012, 10:11
Sayın meslektaşlarım
Önce huzurlarınızda Erdinç beye teşekkürlerimi sunmak isterim.
Set meselesine gelince ben şahsım adına çok yararlandım.Acizane 1976 senesi A.D.M.M.A den mevzun oldum.Proje yapmaya bizler ellerimizle başlamıştık.
Çelik proje bizlere öcü gibi gelirdi.O imalat detaylarını günler hatta haftalarla çizer bitiremezdik.Bu ne nimettirki bir enter tuşu ile tüm dökümleri birkaç dakika içinde alabiliyoruz.Bence sizler şu anda sudaki balık gibisiniz ve suyun dışı hakkında pek bilginiz yok(Ben yaştakiler hariç:)) Kısaca şunu söylüyorum bu arkadaş(Erdinç Bey) Bana bu set ile Xsteel'i öğretebilmişse bu onun bir başarısıdır diyorum ve başka bir şey demiyorum....Diğer yorumların da hepsine katılıyorum.Tekrar tekrar yazıp forum kirliliğine sebep olmak istemiyorum.Bil vesile Hepinize önce sağlık ve sonrada işlerinizde başarılar bol helal kazançlar diliyorum....Saygılar Selamlar

tasduvarlar
10-11-2012, 15:50
sayın erdinç bey. eğitim setinizi cidden çok beğendim. sonradan verdiğiniz destekte baya iyi. hem videolu hemde yazışmalı verdiğiniz çalışma taktire şayan. eğitim setiniz için verdiğim parayı hak ediyor.

bu arada siparişin hemen kargoya verilip elime ulaşması artı değer.

çalışmalarınız ve başarılarınızın devamını dilerim.

Alpmax
13-12-2012, 21:18
teşekkürler Erdinç bey

ekolman2003
12-01-2013, 23:16
gerçekten çok faydalı oldu.kursa gitmiş kadar oldum.tavsiye ederim.

tekir06
16-01-2013, 10:30
Merhaba Erdinç bey. Size mail gönderdim. İlgilenizseniz sevinirim.

firstclass
21-01-2013, 17:09
Merhaba Erdinç bey. Size mail gönderdim. İlgilenizseniz sevinirim.

Merhabalar sayın tekir06: size konuyla alakalı cevap gönderilmiştir,saygılarımızla...

sellllcuk
04-02-2013, 19:53
Erdinç Bey gerçekten çok faydalı bir set olmuş emeğinize sağlık. Ayrıca seti aldıktan sonraki desteğiniz içinde teşekkürler.

ufukkatirc
05-02-2013, 08:21
Arkadaşlar ben bu seti 1 hafta önce aldın Erdinç Bey' den. Eğitim seti son derece ayrıntılı hazırlanmış evinizin konforunda ailenizin yanından ayrılmadan Xsteel' i öğrenebiliyorsunuz üstelik çok cüzi bir rakama. Böyle bir hizmet verdiği için Erdinç Bey' e çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Bu kadar ayrıntılı anlatımı hiçbir yerde bulamazsınız ...

torunoğlu
05-02-2013, 09:15
Öncelikle Erdinç Bey e çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok faydalı bir çalışma ve sayesinde şu anda takır takır çelik proje çiziyorum. hatta işi biraz daha ilerletip prefabrik ve özel betonarme yapıları da xsteel ile çizmeye başladım. kurslara bi dünya para bayılmadan çok rahatlıkla öğrenebileceniz bir set. ben 1 haftada gece gündüz izleyip uygulayarak programı kullanmaya başladım. Kendisinden Allah razı olsun...

firstclass
09-02-2013, 23:24
Arkadaşlar ben bu seti 1 hafta önce aldın Erdinç Bey' den. Eğitim seti son derece ayrıntılı hazırlanmış evinizin konforunda ailenizin yanından ayrılmadan Xsteel' i öğrenebiliyorsunuz üstelik çok cüzi bir rakama. Böyle bir hizmet verdiği için Erdinç Bey' e çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Bu kadar ayrıntılı anlatımı hiçbir yerde bulamazsınız ...

Merhaba Ufuk Bey; Bizleri şımartıyorsunuz,teşekkür ederiz...Sizinde söylediğiniz gibi x-steeli evinizin yada ofisinizin konforunda kahvenizi yudumlarken öğreniyorsunuz,belirli zaman dilimlerine sıkışmak zorunda kalmıyorsunuz,çalışma saatlerinizi kendiniz belirliyorsunuz,zamanınız sevdiklerinize kalıyor.Ders kaçırma korkunuz yok,dilediğiniz kadar tekrar yapabiliyorsunuz,en önemliside hergün saat gece 01:00 e kadar sorularınıza cevap alabiliyorsunuz,üstelik anında....İlginiz için tekrar teşekkür ederiz Ufuk Bey

firstclass
09-02-2013, 23:53
Merhabalar Sayın Torunoğlu 4-5 gün kadar siteye bakamadım yoğunluktan,değerli yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ederiz,sizin gibi üstadlar için yapılan çalışma o kadar büyük değil,ama yinede emeğe saygınızı takdir ediyoruz.Allah c.c cümlemizden razı olsun,sizlere birşeyler katabildiysek ne mutlu bize..Bol ve bereketli kazançlar,sağlıklı,uzun ve başarılı bir ömür dileriz....

slymn042
12-02-2013, 08:57
Erdinç beyden Tekla eğitim setini satın aldım tekla ve çelik projeler ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değildim eğitim setini tamamladıkdan sonra çelik pojeyi tek başıma çizebilir hale geldim

lamec
13-02-2013, 12:08
Merhaba arkadaslar...
Ben kocaeli makine mühendisliğinden mezunum ve şuan da çelik konst işleri yapan bir firmada çalışıyorum. Bu yüzden kendimi xsteel programında geliştirmem gerekti ve özel bir kursa gittim. Fakat kurstan umduğumu bulamadım ve internette araştırmaya başlamadım, sonra malum Erdinç beyle tanıştık ve kendisinden eğitim setini aldım ve şunu rahatlıkla söleyebilrim ; set sayesinde şu an proje çizebiliyorum.. Ayrıca takıldığım noktalarda da kendisinden destek alabiliyorum.

firstclass
14-02-2013, 22:53
Erdinç beyden Tekla eğitim setini satın aldım tekla ve çelik projeler ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değildim eğitim setini tamamladıkdan sonra çelik pojeyi tek başıma çizebilir hale geldim

Merhabalar sayın slymn042, değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz,bilgi paylaşıldıkça çoğalır,sizlerle herzaman daha iyilere imza atmak temennisiyle....

firstclass
14-02-2013, 22:55
Merhaba arkadaslar...
Ben kocaeli makine mühendisliğinden mezunum ve şuan da çelik konst işleri yapan bir firmada çalışıyorum. Bu yüzden kendimi xsteel programında geliştirmem gerekti ve özel bir kursa gittim. Fakat kurstan umduğumu bulamadım ve internette araştırmaya başlamadım, sonra malum Erdinç beyle tanıştık ve kendisinden eğitim setini aldım ve şunu rahatlıkla söleyebilrim ; set sayesinde şu an proje çizebiliyorum.. Ayrıca takıldığım noktalarda da kendisinden destek alabiliyorum.

Merhabalar sayın lamec, bizler setimizi gönderdikten sonra sizi asla yalnız bırakmıyoruz.Herne kadar dışarıdan yardım almayacak şekilde ayrıntılı ve proje uygulamalı anlatmış olsakda yine de insan soru sormak ihtiyacı hissediyor,bu anlamda konu içi veya konu dışı tüm merak ettikleriniz için hergün gece saat 01:00 e kadar sizlerin sorularını cevaplıyoruz...Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz....

silence33
28-02-2013, 08:48
Erdinç bey'e çok teşekkür ederim , eğitim setini aldım çok güzel bir anlatım olmuş , xsteel öğrenmek isteyen bütün arkadaşlara bu seti tavsiye ederim . Emeğine sağlık.:)

firstclass
28-02-2013, 13:00
Erdinç bey'e çok teşekkür ederim , eğitim setini aldım çok güzel bir anlatım olmuş , xsteel öğrenmek isteyen bütün arkadaşlara bu seti tavsiye ederim . Emeğine sağlık.:)

Merhabalar Sayın silence33,

asıl bizler tşk ederiz,sete gösterdiğiniz ilgi için.Bizlerde tüm arkadaşlara tavsiye ediyoruz setimizi...5 kat fazla ücret ödemeden,belirli gün ve saatlere sıkıştırılmadan,yarım eksik bilgiler edinmeden,çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyerek,1/5 ücret ödeyerek,tam anlamıyla öğrenerek ve sınırsız teknik destek imkanından faydalanarak kaliteli eğitim alınız,sizlerede eğitim setimizi öneriyoruz,size x-steel öğretemezsek ücretinizi iade edeceğiz....

Trauma
12-04-2013, 13:36
Erdinç bey öncelikle ellerinize, emeğinize sağlık. bende mail attım size kolay gelsin.

nsgurkan
23-10-2013, 13:57
set hala satıştaysa almak isterim, mail atabilirmisiniz acaba nsgurkan@hotmail.com

firstclass
15-11-2013, 13:35
set hala satıştaysa almak isterim, mail atabilirmisiniz acaba nsgurkan@hotmail.com

Merhabalar sayın nsgürkan,mail adresinize bilgi gönderilmiştir

ghost_13
16-11-2013, 10:59
eroglumuhendislik@hotmail.com detaylı bilgileri gönderebilirmisiniz.incelemek isterim

snrder
31-01-2014, 17:14
sonerder@gmail.com adresime setin içerikleri ve ücretlendirme hakkında detaylı bilgi gönderebilir misiniz?

ebced
09-02-2014, 11:38
Bende kullanıcı olarak bir yorumda bulunmak istiyorum normalde yazmayacaktım ama alacak arkadaşlara vaad edilenler çok abartılı demek istedim,
Bu cd leri aldım ve izledim fayda görmedim diyemem ama benim biraz temel olduğu için bazı şeyleri daha kolay anladım ve çoğu kez anlatırken yanlış yapıp neden oldu anlamadım gibi tekrar eden cümlelere bazen gülerek bazende sinirlenerek tepki verdim.

Teklayı nekadardır kullanıyorsunuz bilemem ama çokta anladığınız söylenemez aynı sitede sap2000 eğitim videolarını al bir izle nedemek istediğimi anlarsın.

Anlatırken curcuna gibi karmaşık anlatım var yani alırsın eline basit bir yapı arkadaşlar bunu yapacaz dersin kafana göre şöyle oluversin böyle oldu olmaz insanlar o çizimi yada makroyu nasıl yapacağını anlayamıyor deneme yanılmayla olmaz bu işler para alıp eğitim veriyorsun sonuçta.Niye böyle oldu ilk defa başıma geliyor ve sonunda kaynatıp geçiyorsun o orada kalıyor

Ben eğitim sonunda bir yapıyı modellerken makrolar ve çizim bölümünde sıkıntı yaşıyorum(önceki kısımları biraz bildiğimden sıkıntı yok) numaralandırma nasıl yapılır update vs. bu pafta ölçüleri nasıl ayarlanmalı gibi. Gece 01:00 e kadar arayabilirsin demişsin nezaman arasam açmıyorsun yok müsait değilim yok işim var diye mazeretler vs.

Satış yaparken 5 adet yapı modeli derken ben senin bu yapıları baştan sona modelleyeceksin diye sevinmiştim malesef uyduruk bir yapıyla bitti koskoca eğitim.
Son videoda yok şuna helal ediyoruz yok buna helal ediyoruz gibi komik kısmı birkere yanlış.

Sen işinde belki neysede evinde kullandığın tekla orjinalmi onu söyle yada birsürü programın en basitinden çekim yaptığın programın parasını verdinmi de yok ben emek verdim diyorsun. Tamam internette dağıtımı için bir not söyleyebilirsin ama, yok bu video birkişi için aynı evde arkadaşın varsa o izleyemez izletirsen helal etmem oda alsın böyle saçmalık olmaz komik oluyorsun. Sen hangi filmi orjinal aldın yada aldıysan da o filmin başlangıcında tek kişi izleyebilir yada başkasına verirsen helal etmem diyormu. Sap2000 eğitimin satan arkadaştan istiyorum nasıl alacam dememle videoları göndermesi parayıda şuraya gönderirsin demesi bir oldu, tek ricam internete yayma onun dışında işyerindekilerle paylaşmanda sıkıntı yok demesiyle istediği paranın fazlasını verdim. İnsanlara faydalı olmak budur, başta benim amacım teklayı öğretmek para önemli değil demek hiç inandırıcı değil para iade falanda istemem saol.

Bende başta vaad edilen şeylerin yarısını göremedim hakkım ne olacak şimdi merak etme bunları yazdıktan sonrada daha da aramam zaten. Ama milletin şunu görmesi gerek kursa gidersen kursu veren kişi oradaki 10 kişiyle sınırlı eğitim verir ve zaten öğretmene cüzi miktar kalır işletme giderleri de cabası her seferinde anlatır. Senin 200 tl istediğin bu videoların hakkı değil ve bu eğitimle proje falan yapılmaz. Anca temel olur.

firstclass
05-03-2014, 11:48
ebced arkadaşım,v18 eğitim setinin konu başlığınada aynı yorumu yazmışsın,burayada aynı yorumu yazmışsın,hangi dersanenin sahibi yada adamı isen bu şekilde karalama ve çamur yapma,ilk önce bu konuda 4 sayfada onlarca insanın yorumlarını oku,seti alan bu kadar insan memnun ve proje yapabiliyorken,senin bu şekilde davranman çok ayıp,yukarıda yazdıklarının hemen hemen %80 i yalandır,seti almak isteyen insanları bu şekilde etkilemeye çalışman hiç doğru değil,onlarca insan yukarıda proje yapabildiklerini yazmışlar,ben senin samimiyetine inanmıyorum,benim telefonum ve mail adresim bellidir,aradım açmadı yok işim gücüm var demende çok ayıp,sen çevirdiğin numarayı kontrol et,benim numaram 0535 866 90 42,arayan ulaşıyor,lütfen saçma sapan ve gerçek dışı yorum yazma...

ebced
21-03-2014, 12:38
Yukarıda yazdıklarım aynen geçerlidir. Alıp tüm videoları inceleyip vardığım sonuca göre yazılmıştır. Olumlu yorum olunca oh iyi hoş olumsuz olunca yazma. Bence olumlu yazan arkadaşlarda önden 3-5 video izleyip basit te olsa ilk defa model yapınca hoşuna gittiği için yazmışlardır.
Benim dersaneyle falan işim yok arkadaşım konuyu saptırma. Öyle olsa seti niye alayım.
Ben alacak arkadaşlara uyarı yapıyorum bu gibi sorunlar var başta vaad edilenin %80 inin bulamazsınız. Allah için bu programı alıp baştan sona paftalamalarda dahil kaç kişi proje yapabildi.(önceden bilgi birikimi olanlar hariç tabi) Diğer yere de yazdığım yorumuma da bakarsan arkadaşlar hak veriyor zaten. Araba tamircisi gibi deneme yanılma sök tak bu iş olmaz arkadaşım. Neden oldu bilemiyorum dediğin cümleleri topla yaz kaç defa demişsin. Ben somut konuşuyorum sallamıyorum senin gibi.

rakcin
21-03-2014, 14:47
Bende ebced arkadaşima katiliyorum, deneme yanilma yoluyla deneniyor yapilamayinca siz dener bulursunuz deniyor, destekci arkadaslar cd yi yapanin arkadaslarimisiniz toz kondurmuyorsunuz arkadasiniza nedir. Eleştiri almayi neden hazmedemiyorsunuz tamam sifir bir kullaniciya ögretirsiniz ama proje bitirecek düzeyde öğretmiyor. Takildigi yerlerde siz dener bulursunuz diye geçiştirmeler var. Bu isten para kazaniyorsan vergini de ödüyorsan o zaman hesabini sorarsin cd nin dağitimi konusunda hassas olursun, ona göre önlemini alirsin anlarim. Cd nin yarisina kadar helallik konusmasiyla geciyor yarisi deneme yanilma ondan sonra cikiyorsunuz savunuyorsunuz sirf arkadasinizi desteklemek icin, bu kadar yanli olmayin objektif olun lütfen.

mikemoon
22-03-2014, 05:58
bilmiyorum ben cd yi almadım ama cd yi kimse beğenmemiş herhalde
ben senin yerinde olsam bu cd yi buraya linkleri ile beraber eklerim
çünkü bunu izlesinler ki daha sonraki çıkaracağın cd lerin nekadar kaliteli olduğunu bilsinler

firstclass
22-03-2014, 12:31
mikemoon,4 sayfa yorum yapılmış,son yorumu okuyupta kimse beğenmemiş diyorsunuz,yaptığınız bir çalışmayı herkezin beğenisine sunarsınız,çoğunluğa göre değerlendirme yaparsınız,bir iki arkadaşın samimi olmayan yalan yanlış karalamalarına bakarak genel bir hüküm verilemez...EĞİTİM SETİNİN BAŞINDA,BEN XSTEELİ TÜRKİYEDE EN İYİ KULLANAN KİŞİYİM diye başlamıyor.ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR;DİLİMİZİN DÖNDÜĞÜ KADAR diye başlıyor,seti alan bu kadar insan işlerini devam ettirip,aktif şekilde projelerini tamamlayabiliyorlar ve bu iki arkadaş yapamıyorsa,yine söylüyorum bana ulaşın,ücretinizi iade edeyim,V18 e yazdıkları maile cevap verdim ve iletişim bilgilerimi paylaştım,son 20 gündür,bunlardan ne bir mail aldım,nede telefon..

öncelikle bu konu v17 eğitim setinin konusu,bu ebced ve rakçin hem V18,hemde V17 konularına aynı saldırgan yorumu yazmışlar,,eğitim setini almışlarsada Dubai'deki 860mt lik Burch Khalifa yı xsteel ile yapıp bitiremedikleri için eğitici bulmamışlar,hangi özel eğitim kurumunun yada başka bir oluşumun adamı iseler bu saldırıları yapmaları bunları bir yere götürmez,az delikanlı olalım,doğruları yazalım,15 saatlik eğitimde bir teşekkür hakedecek bir konu yoksa,bu insanların samimiyetinden şüphe ederim

Bu forumda xsteel ile ilgili bir soru soruluyor,cevap verilince teşekkür ederm,çok sağolun vs gibi yazılar yazılıyor,bir soru ile birşey öğrenme için bile teşekkür ediliyorsa yapılan eğitim setinde yüzlerce konu var,el insaf yani,bu iki arkadaş bir deneme-yanılma ya takmışlar.Onu açıklayayım denem yanılma dediğimiz konular,bir makronun anlatımı sırasında genellikle plaka kalınlığı,malzeme adı,materiali gibi bilgileri girilir,bunların yanısıra makroda daha bir çok bölüm vardır,hangi pozisyonda duracağı,berkitme konup konmayacağı,vs gibi konular,ben o anki uygulamada kullanacağımız bölümü anlattıktan sonra diğer tüm bölümleri kendiniz girerek denem yanılma yöntemiyle bakarsınız diyorum,burdaki deneme yanılma,yanlış yaptım siz doğrusunu bulun demek değil...

Ebced ve rakcin,bana 0535 866 90 42 den ulaşın,mail adresinizi verin,size seti alan herkezin numarasını ve mail adresini vereyim arkadaşım mı yoksa seti alan insanlarmı olduğunu,setin faydalı olup olmadığını,proje bitirip bitiremediğini sorun,objektif olun diyorsan sizde objektif olacaksınız,v17 eğiitm setini aldıysan neden bu karalayıcı yorumları V18 de de yazdınız,V18 i aldıysanız neden V17 ye de aynı saldırgan tavırları sergiliyorsunuz.Eleştirilere açığım her zaman,dersiniz ki ben şu konuların daha detaylı anlatılmasını istiyorum,bir sonraki çalışmanıza şu konularıda ekleyin dersiniz,bizde eyvallah deriz...

15 saatlik eğitimin yarısı helallik konuşması ile geçiyormuş,ilk ve son videoda var,toplasan 3dk bile sürmez,beni arıyormuşsunuz,işim var deyip oyalıyor maillerinize ve telefonlarınıza bakmıyormuşum,buda yalan.ben arandığımda meşgulsem,telefon görüşmesi bitince geri dönerim,buda yalan..Lütfen biraz delikanlı olun,eleştirilere her zaman açığım,ama böyle yalan yanlış saldırılar ile insanları yanlış yönlendirmeyin..

Herkeze teşekkür eder,iyi forumlar diliyorum