1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 14

Konu: Statik Mimari Proje Çizilir.

Yasaklı Üye
    Thanks
    0

Statik Mimari Proje Çizilir.

HerrtÜrlÜ Satatİk Mİmarİ Projenİz ... İtİna İle Cİzİlİr .. Beledİyeden Ruhsat Alana Kadar Her TÜrlÜ Tadİlat Tarafimiza Aİttİr.. Fennİ MesullÜk . Proje MÜeellİflİĞİ Her Konuda Hİzmet Verİlmektedİr .. İzasiz Projede İsteĞe BaĞli Cİzİlİr.... Proje BaaŞi Sadece

ARKADAŞLAR TEPKİLERİNİZDE ÇOK HAKLISINIZ. KONUYU İBRET OLSUN DİYE SİLMİYORUM VE KİLİTLEMİYORUM. SİZİN TEPKİLERİNZİDEN SONRADA BEN BİRŞEY YAZMAK İSTEMİYORUM GEREKLİ CEVAPLARI VERMİŞSİNİZ.BUNU YAZANIN MÜHENDİS YADA MİMAR OLDUĞUNUDA SANMIYORUM

"üye mühendislik ve mimarlık mesleğine karşı göstermiş olduğu tutumdan dolayı BANLANDI"

FORUMDA BU TÜR TUTUMDA OLAN HERKES AYRIM YAPILMADAN AYNI MUAMELE İLE KARLŞILAŞACAKTIR BİLGİNİZE!!!
    Konu Yönetici tarafından (16-09-2006 Saat 20:06 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Thanks
    0
    çamaşırda yıkanırmı?

Konu Yöneticisi
    Thanks
    9

önce STATİK yazmasını öğren...

Alıntı unan Nickli Üyeden Alıntı
    HerrtÜrlÜ Satatİk Mİmarİ Projenİz ... İtİna İle Cİzİlİr .. Beledİyeden Ruhsat Alana Kadar Her TÜrlÜ Tadİlat Tarafimiza Aİttİr.. Fennİ MesullÜk . Proje MÜeellİflİĞİ Her Konuda Hİzmet Verİlmektedİr .. İzasiz Projede İsteĞe BaĞli Cİzİlİr.... Proje BaaŞi Sadece 100 Ytl....
    istersen bakkal dükkanı aç,orada SATATİK çizersin hem daha ucuz olur..100 ytl çok pahalı

senin gibiler olduktan sonra bu meslek daha çoookk şerefini kaybeder...site yöneticilerine de bi çift lafım var..hep kaliteden ve mühendisliğin ayağa düşmemesinden bahsedersiniz,o zaman neden böyle seviyesiz ilanları yayınlıyorsunuz
    Konu Yönetici tarafından (17-09-2006 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.

Uzman Üye
    Thanks
    137
    Arkadaşlar maalesef piyasada bunlardan çok var. Maalesef bazıları mühendis bile değil. Ve bunları yaptıranlar tabiki inş.müh.leri. Bu işleri çok çok ucuza alıyorlar. Piyasayı hiç ediyorlar. Meslekte ne itibar kalıyor ne de kazanç. İşin boyutları çok can sıkıcı.

YAPI DANIŞMANI
    Thanks
    392
    değerli arkadaşımın okulu , tecrübesi vs bilgileri merak ediyorum....

Özel Üye
    Thanks
    173
    heralde kalas holdingte çalışıyordur.

Üye
    Thanks
    11
    yazık.....

YAPI DANIŞMANI
    Thanks
    392
    kalas holding te çalışsa bile en azından yalan yanlış bilgilere sahip olur...

bu değerli arkadaşımda bu şekilde yalan yanlış bilgiler de yok maalesef.

aklımdan geçen 2 şey var.

bunlardan bir tanesi bu arkadaşın ******
    ikincisi ise bir tane inşaat mühendisinin yanında çalışan bir personel olması yönünde..

alternatif yada ihtimalleri çoğaltma imkanımız mevcut olmasına rağmen kimse hakkında yanlış yorumlar yapmak istemediğimi de belirtmeden geçemeyeceğim..

yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim..
    Konu Yönetici tarafından (20-09-2006 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Onursal Üye boza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Thanks
    63
    Belediyelerde ve meslek odalarında sıkı proje denetimi olmadıkça bunlar gibisi çok türer etrafta!!! Yaptıkları projelerin hepsi yalan yanlış durumda denetleyende yok ki zaten açıp projeyi. Belediyelerden ve yapıdenetimlerden doğru projede onay alıyor yanlış projede, bunlar projeyi 1 günde üfürüp atıyorlar, bizler ise haftamızı hatta aylarımızı verdiğimizde oluyor. Ama sonuçta onların yaptıkları yanlış proje de onay görüyor, bizim yaptığımız doğru projede onay görüyor. Sonuç olarak piyasada bulunan tüccar kılıklı mimar arkadaşlarımın (sadece bu işi yapanlar- iyi ve dürüst mimara lafım yok!) gözünde iyi!!! ve hızlı projeci!!! olarak görünüyorlar. Yazık bu işin çivisi çıkmış. Adam akıllı projeler denetlense zaten bunlar böyle bir halt yiyemez. Anlamadığım hergeçen gün yapı ve daire fiyatları artarken bunlar gibileri yüzünden proje fiyatları aşağıya çekiliyor fırsatçı mimar ve müteahhitler tarafından!!!

Not: Forumdaki arkadaşlarımında yorumlarını bekliyorum

Saygılarımla.
    Saygılarımla.

BOZA
    Gitmek isteyen'den yana, hiç kimseyim... Sadece nefes almaya çalışıyorum, hepsi bu.

. BİZ BİZE YETERİZ .

Forum Yöneticisi Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Thanks
    74
    ARKADAŞLAR TEPKİLERİNİZDE ÇOK HAKLISINIZ. KONUYU İBRET OLSUN DİYE SİLMİYORUM VE KİLİTLEMİYORUM. SİZİN TEPKİLERİNZİDEN SONRADA BEN BİRŞEY YAZMAK İSTEMİYORUM GEREKLİ CEVAPLARI VERMİŞSİNİZ.BUNU YAZANIN MÜHENDİS YADA MİMAR OLDUĞUNUDA SANMIYORUM

"üye mühendislik ve mimarlık mesleğine karşı göstermiş olduğu tutumdan dolayı BANLANDI"

FORUMDA BU TÜR TUTUMDA OLAN HERKES AYRIM YAPILMADAN AYNI MUAMELE İLE KARLŞILAŞACAKTIR BİLGİNİZE!!!

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu