Yayın grubumuzun çalışmalarından olan www.santiyeler.com portalımızdan kısaca size bahsetmek istiyoruz. Şantiyeler satınalma platformu;inşaat sektörünün satın alma taleplerinin her yıl artış göstermesi, ilgili kurum ve kuruluşları proje hedefleri ve amaçlarının doğru ve detaylı şekilde belirlenmesi için ürün tedarikçilerini bir araya getirmek amacıyla oluşturduğumuz bir portaldır.

Sistemimizde, sizler gibi müteahhit firmaların hiçbir ücret ödemeden projelerinde kullanacakları malzemetaleplerinin girişi yapılıyor (kısa bir süre sonra sizetanımlanacak kullanıcı adı-şifre ile giriş yapabileceksiniz)ilgili konulardaki firmalara talepleriniz yönlendiriliyor ve sizinleiletişime geçiyorlar. Bu sayede daha fazla firma ve ürüne ulaşmışolduğunuz gibi, zamandan da tasarruf ediyorsunuz.

Konu ile ilgili olarak; devam eden - başlayacak projelerinizle ilgili malzeme - hizmet alımlarınız varsa taleplerinizi almak ve sizlere ilgili firmaları yönlendirmek isteriz.Ayrıca her ay yeni sayısını çıkardığımızve Türkiye'de inşaat alanındaki tüm firmalara ulaştırmayaçalıştığımız İnşaat & Yatırım dergimizde ücretsizhaber çalışmalarına yer vermekteyiz. Projelerinizle ilgili haberçalışması talebiniz doğrultusunda dergimizde projelerinize yervermek isteriz.

Satınalma talepleriniz için lütfen irtibata geçiniz..

FATİH KARDEŞ

0542 713 89 72
fatih@anba.com.tr