Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

Konu: Sandviç Panel , Osb Levha Çatı kaplama toptan fiyatları

Katılımcı Üye
    Thanks
    0

Sandviç Panel , Osb Levha Çatı kaplama toptan fiyatları

Sandviç Panel Çeşitleri Nelerdir?

Binaların yalıtımları ve dış dekorasyonlarının yapılması bina inşaatlarında en önemli noktalardır. Hem yalıtım yapılması hem de dekoratif olarak düzgün bir görüntünün elde edilmesi istenmektedir. Çatı ve duvarlarda etkili bir yalıtım elde etmek için doğru sandviç panel çeşitleri arasından doğru seçim yapılması gerekir. Binaların dış cephelerinde ısı yalıtımı yapılırken seçilen sandviç panelin rengi dekorasyon çözümünde de etkili bir sonuç elde edilmesini sağlayacaktır. Ayrıca sandviç paneller ısı dayanıklılıkları sayesinde yangın risklerinde de yüksek avantaj sağlamaktadır. Çeşitleri arasında ölçü farklılıkları ve renk farklılıkları kullanılan alana göre değişmektedir.

Osb Levha Teknik Özellikleri Nelerdir?

Son yıllarda inşaatlarda çok popülerlik kazanan malzemelerden biriside OSB levhalardır. OSB levha teknik özellikleri bakımında olabildikçe avantajlı bir malzemedir. Ahşap yapıya sahip bu paneller güçlü, esnek ve suya, ışığa karşı dayanıklı malzemelerdir. Normal bir ahşap malzemeden çok daha güçlü bir yapıya sahiptir. Üretiminde iplerin kullanılması sırasında reçine ile yuvarlanarak yapıştırılması ve katı, sağlam bir ürün elde edilmesi sağlanır. Elde edilen kalıplar makine ile düzeltilerek levhalar haline getirilir ve istenilen boyutlarda kesimleri yapılarak OSB levhalar elde edilir. Birçok farklı sınıfı bulunan levhalar dış cephe kaplamaları ve yalıtımlarda kullanılabilir.

Sandviç Panel Fiyatları Nedir?

Binalarda dış cephe ve iç cephe kaplamalarında kullanılan malzemeler pek çok farklı çeşide sahiptir. Bu çeşitleri arasında en önemlisi sandviç panellerdir. Sandviç paneller iki katlı boyalı galvanizler arasında dolgu malzemesi ile üretilen malzemelerdir. Üretim amaçları arasında daha çok dış cephe kaplamaları bulunmaktadır. Dış cephelerde hem yalıtım hem de dekorasyon avantajı sağlamaktadır.
    Konu ahmetuygur tarafından (18-10-2017 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir.