Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

Konu: Taşyünü dolgulu sandviç panel , taşyünü ısı yalıtım fiyatları ve ses yalıtımı

Katılımcı Üye
    Thanks
    0

Taşyünü dolgulu sandviç panel , taşyünü ısı yalıtım fiyatları ve ses yalıtımı

Taşyünü Paket Fiyatları Nedir?

Özellikle yalıtım konusunda çok fazla ilgi gören ve tercih edilen taşyünü malzemeler belirli ölçülerde ve boyutlarda üretilmektedir. Bu şekilde belirli sayılarda paketler halinde satılabilen taşyünü paket fiyatları içeriğine ve taşyünü malzemesinin özelliklerine göre değişebilmektedir. Yalıtım konusunda çok fazla etkili olan ve ısı, su ve ses yalıtımı konularında önemli performans ortaya koyan bu malzemeler inşaat sektöründe çok fazla tercih edilmektedir. Yalıtım için çatı uygulamalarında ve cephe uygulamalarında kullanılan taşyünü malzemeleri oldukça geniş bir kullanım alanı olan malzemelerdir.

Taşyünü Koçtaş

Taşyünü malzemeleri volkanik kayaçların yüksek ısılarda ergitilmesi ve sonrasında eylaf formuna getirilmesi ile üretilmektedir. Taş ismi bu kayalardan elde edilmesi ile kullanılmaktadır. Özellikleri açısında da bu benzerlik devam etmektedir. Darbelere karşı belirli bir mukavemeti bulunan malzemeler çabuk alevlenmeyerek yangın önleme konusunda için önemli bir malzeme olmaktadır. Farklı üretimleri ile taşyünü koçtaş fiyatları da değişebilmektedir. Özellikle yalıtım konusunda büyük bir başarısı olsa bile geniş bir kullanım alanı bulunan taşyünü malzemeleri çatılar, cepheler ve tavanlar gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle yalıtım uygulamalarında bu malzemeler çok fazla ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Taşyünü Sandviç Panel Yalıtım Uygulaması Yapılması

İnşaat sektöründe yalıtım oldukça önemli bir duruma gelmiştir. Yönetmeliklerde de yeni yapılan yapılar için belirli bir yalıtım uygulamasının yapılması zorunluluk olarak getirilmiştir. Bu durumda farklı yalıtım uygulamaları ve malzemelerinden söz edilmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu malzemeler içerisinde bulunan taşyünü malzemeleri ile taşyünü yalıtım uygulaması çok fazla tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Oldukça yüksek bir verimlilik alınan bu yalıtım işlemlerinde performansın yüksek olması taşyünü malzemesinin çok fazla ilgi görmesine ve tercih edilmesine neden olmaktadır. Çatılar ve cepheler ile tavan gibi alanlardaki uygulamalarda taşyünü malzemesi kullanılabilmektedir.
    Konu ahmetuygur tarafından (18-10-2017 Saat 10:41 ) değiştirilmiştir.