Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

Konu: Camyünü Isı yalıtım , Çatı teras kapatma , ISI izolasyonu

Katılımcı Üye
    Thanks
    0

Camyünü Isı yalıtım , Çatı teras kapatma , ISI izolasyonu

Camyünü Şilte Ve Kullanım Alanları

Silis kumunun 1200 derecenin üzerindeki sıcaklıkta eritilip elyaf haline getirilmesi ile camyünü oluşur. Oluşturulan bu camyünü şilte, levha, boru ve dökme olarak farklı şekillerde ve farklı kullanım alanları için üretilir. Camyünü şilte kullanılmayan, ayak basılmayan çatı bölümlerinde yalıtım ürünü olarak kullanılmaktadır. Camyünü şiltenin döşenmesi oldukça kolaydır. Çatının ısı yalıtımı yapılacak kısmına döşenir. Yırtılma ve fire olayı olmaz. Döşeme sırasında üzerine basılmaması ve herhangi bir yük konulmaması gerekmektedir. Binaların üzerine basılmayan kısımlarında yalıtım için oldukça uygun bir yalıtım malzemesidir.

İzocam camyünü fiyatları Boru İzolasyonu Fiyatları Ne Kadardır?

Camyünü üretilirken boru, şilte, dökme ve levha şeklinde üretilmektedir. Bu ürünlerden camyünü boru iki şekilde tasarlanmıştır. Alüminyum folyolu ve folyosuz olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Camyünü boru izolasyonu fiyatları da bu ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir. Yani çapı, boyu ve alüminyum folyolu ve folyosuz olmak üzere özelliklere göre belirlenir. Bu camyünü boru izolasyon ürünleri oldukça fazla kullanım alanı olan ürünlerdir. Camyünü borular kaloriferlerde basınçlı su borularında oluşma ihtimali olan titreşim ve sese karşı, merkezi ısıtma sistemlerinde ve güneş enerjisi sistemlerinde kullanılmaktadır.

Camyünü Şilte Fiyatları Levhanın Kullanım Alanları

Camyünü levhalar daha çok klimalarda ve binaların havalandırma kanallarında ses ve ısı yalıtım amacıyla kullanılmaktadır. Bu levhaların bir tarafı alüminyum folyo bir tarafı da camyünü kaplıdır. Camyünü levha uygulanacağı zaman uygulanacak ortam öncelikle kirden, tozdan ve yağdan arındırılmalıdır. Camyünü levha uygulanırken alüminyum folyo dışa gelecek şekilde kaplanmalıdır. Bunun dışında levhanın birleştirilmesi gereken yerlerin deyine yapışkanlı alüminyum folyo bant aracılığıyla sıkıca yapıştırılır. Böylece hava alamaz ve yalıtım sağlanmış olur.
    Konu ahmetuygur tarafından (18-10-2017 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.