Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: 5393/49 madde kapsamında sözleşmeli çalışmak hk. ?

  1. #1
    Katılımcı Üye
    Üyelik tarihi
    07-08-2006
    Mesajlar
    81
    Thanks
    19
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    5393/49 madde kapsamında sözleşmeli çalışmak hk. ?

    5393/49 madde kapsamında çalışan mühendis-mimarların gerçekleştirme görevlisi olma durumları nasıldır? Bir x belediyesinde sözleşmeli olarak işe başlayan birine görevlendirme yazısı ile fen işleri müdürlüğü bünyesindeki bazı birimlerin(üretim şantiyeleri, makina ikmal vs.) sorumluluğu yüklenebilirmi? ihale,kamulaştırma,ödeme emirleri,hakedişler vb. imzalardan ne gibi sorunlar bekliyor? bu pozisyonda çalışanlardan fikirlerini ve tavsiyelerini bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

  2. #2
    Konu Yöneticisi serdar_perwer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    07-09-2006
    Mesajlar
    590
    Thanks
    398
    Thanked 391 Times in 117 Posts
    görevlendirme yazısı ile sorumluluk yüklenir
    yani yapacağın altına imza atacağın işler görevlendirme yazısı ile belirlenir
    ihalelerde çok dikkat et yanlış bi iş yapmamaya bak (kamuyu zarara uğratmamak yani)
    diğer işlerde büyük bi sıkıntı olmaz takıldığın yerde bana ulaşabilirsin
    ''İnşaatı Herkes Yapar.Arada Birde İnşaat Mühendisi Yapar!!!''

Benzer Konular

  1. Cevaplar: 4
    Son Mesaj: 24-08-2011, 15:36
  2. Cevaplar: 10
    Son Mesaj: 13-12-2010, 00:29
  3. Cevaplar: 4
    Son Mesaj: 14-10-2010, 08:53
  4. Cevaplar: 0
    Son Mesaj: 19-08-2010, 23:57
  5. Sözleşmeli Subay ?
    By mrc83 in forum Kariyer Bilgi ve İpuçları
    Cevaplar: 11
    Son Mesaj: 31-08-2007, 13:26

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •