Takip et: @yapisal

1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 44

Konu: Tekla Structure (x-steel) V17 eğitim videoları FULL HD (1920x1080)

Katılımcı Üye
    Thanks
    9

Lightbulb Tekla Structure (x-steel) V17 eğitim videoları FULL HD (1920x1080)

Tekla Structure (x-steel) V17 eğitim videoları FULL HD (1920x1080)

örnek video: http://www.youtube.com/watch?v=zoi3yfgPM48

Merhaba arkadaşlar ( BİRBİRİNDEN FARKLI TAM 3 SET GÖRSEL TÜRKÇE EĞİTİM VİDEOLARI)

V17 Yİ FULL HD OLARAK ANLATTIM (1920x1080 çözünürlüğündedir,ses kaliteside aynı kalitede)
    Yaklaşık 1500 dk videolu türkçe anlatım (V17 dahil) ve yüzlerce sayfalık e-kitaplar ile x-steel öğrenmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir arşivi hizmetinize sunuyorum.

Üstelik cok cüzi bir fiyata,kısa süreli bu indirimi KAÇIRMAYIN...

Ayrıca Gebze-Kartal civarında evinizde yada işyerinizde özel x-steel dersi verilir.

Not:Seti aldıktan sonra siz öğrenene kadar teknik destek sağlayacağım,anlamadığınız bölümleri veya konu ve komutları maille,o da olmazsa videolu anlatım ile tarafınıza ileteceğim,ayrıca çelik konstrüksiyon işinde en çok kullanılan bağlantı makroları ve komutların olduğu kendi hazırladığım projeyide göndereceğim

Kısacası seti alınca alışveriş bitmeyecek,hep yanınızda olacağım.........
    set içeriği aşağıdadır.

irtibat: erdinckocatepe@hotmail.com

Tekla X-Steel eğitim seti içeriği:

E-kitaplar:

1) Kullanıcı Tanımlı Komponent oluşturmak (PDF formatında 20 sayfa resimli anlatım türkçe)
    2) Makrolar (Bağlantı elemanları detayları) (PDF formatında 70 sayfa resimli anlatım ingilizce) türkçe kaynak internette yok
    3) Tekla X-Steel e-kitap (PDF formatında resimli ve uygulamalı anlatım,toplam 15 ders 198 sayfa türkçe) (e-kitaplar birbirinin aynı değildir)
    4) Tekla X-Steel e-kitap (PDF formatında resimli ve uygulamalı anlatım,toplam 17 ders 479 sayfa ingilizce) (e-kitaplar birbirinin aynı değildir)
    5) Tekla X-Steel e-kitap (PDF formatında resimli ve uygulamalı anlatım,toplam 50 sayfa Türkçe) (e-kitaplar birbirinin aynı değildir)
    6) Tekla X-Steel klavya kısa yolları (PDF formatında resimli ve uygulamalı anlatım,2 sayfa ingilizce) (e-kitaplar birbirinin aynı değildir)

Eğitim videoları 1nci set Türkçe V17: 1920x1080 Full HD: Bu seti kendim hazırladım.Set,nasıl bir pc almalıyımdan başlayarak,proje uygulamalı olarak aks oluşturmadan imalat resimlerine ve plotter ayarlarına kadar A dan Z ye tüm detaylar,ipuçları,bilinmeyen konular ve tüm ayrıntıları içerecek şekilde anlatıldı...

Eğitim videoları 2nci set Türkçe:
    (Otomatik bir arayüz sayfası ile ders ders anlatıldı,istediğiniz konu ve bölüme geçme olanağı var.)

1) MODELLEME:
    a) Aks oluşturma
    b) Modelleme
    c) Kesit ve Görünüş
    d) Bağlantılar
    e) Filtre

2) DETAYLANDIRMA:
    a) Joint (Makro) Kullanımı
    b) Birleştirme

3) ÇİZİM:
    a) Numara Ayarları
    b) Genel Resimler
    c) Kesit Alma ve Görünüş (Kesit alma ve görünüş çıkarmadır,modellemedeki c şıkkı ile aynı değildir)
    d) Montaj Resimleri
    e) Parça resimleri
    f) Düzenlemeler

4) EK:
    a) Bazı Özellikler
    b) Raporlar
    c) Örnek Projeler-1
    d) Örnek Projeler-2

Eğitim videoları 3ncü set Türkçe
    688 dk (yaklaşık 12 saat) Karma eğitim videoları,uygulamalı proje çizimleri,detaylandırma,bağlantılar vb. gibi[/b][/color]

Sonuç olarak gerçekten dev bir 3lü set,hatta arşiv diyebilirim,hayatında hiç çizim yapmamış bir insan bile bu e-kitaplar ve videolar ile x-steel kullanabilir ve eline aldığı herşeyi çizebilir.maili değerlendirdikten sonra almaya karar verirseniz,size x-steel in en çok tercih edilen V14 sürümünün özel kurulum ve yapılandırma ayarlarını içeren kurulum videosunu da göndereceğim,kendim hazırladım,çizim şablonları ve detaylandırmada size günler kazandıracak bu ayarlar....

örnek video: http://www.youtube.com/watch?v=zoi3yfgPM48

seti alanların yorumları: http://www.hhportal.com/mimarlik/794...1920x1080.html
    Konu firstclass tarafından (29-07-2012 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hataları vardı

Yeni Üye
    Thanks
    0
    sevgili erdinç kardeşim ellerine sağlık
    havale yaptığım gün 1-2 saat içinde setleri kargoya verdin ertesi gün elime geçti
    v17 yi anlattığın 1.seti çok beğendim
    2. set bende vardı yinede sağol
    3.sette de değişik örnekler var çok faydalı oldu
    form sitelerinde bulduğun birçok yazılı xsteel dökümanından ortaya karışık birşeyler yapmışsın araştırmayı sevmeyenler için iyi olmuş
    özetle çok beğendim tüm xsteel öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum özellikle temelden başlamak istiyenlere çok faydalı bir set
    emeğin için tekrar teşekürler

3. The Following User Says Thank You to metsoy For This Useful Post:

firstclass (13-09-2012)

Katılımcı Üye
    Thanks
    9
    Rica ederim,sayın metsoy...Evet Türkiyede x-steel adına bulunabilecek ne varsa V17 yi de dahil ederek koca bir arşiv yaptım,asıl ben tşk ederim sete
    gösterdiğiniz ilgi ve alaka için,saygılar....

Katılımcı Üye
    Thanks
    14
    Cuma günü Erdinç Bey'den xsteel eğitim setini aldım ve incelediğimde dersleri faydalı buldum. Takıldığım yerleri sorduğumda da kendisi gayet yardımcı oldu. Kargoyu kısa sürede gönderdiği ve faydalı dersler hazırladığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Katılımcı Üye
    Thanks
    9
    Alıntı ÖmürTeknce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuma günü Erdinç Bey'den xsteel eğitim setini aldım ve incelediğimde dersleri faydalı buldum. Takıldığım yerleri sorduğumda da kendisi gayet yardımcı oldu. Kargoyu kısa sürede gönderdiği ve faydalı dersler hazırladığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
    Rica ederim Ömür Bey,tabiki yardımcı olacağız,bende sete gösterdiğiniz ilgiden ötürü size ve tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Yeni Üye
    Thanks
    0
    slm hala satıştaysa seti almak isterim fiyatını belirtirmisin

Katılımcı Üye
    Thanks
    9
    Alıntı tpinker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm hala satıştaysa seti almak isterim fiyatını belirtirmisin
    Merhaba Tpinker;setimiz hala satışta,ancak forumlarda fiyat paylaşımını yapamıyoruz, erdinckocatepe@hotmail.com a burdaki nickiniz ve forum yapısal aracılığıyla ulaştığınızı söylerseniz,set içeriğinde burda yazamadığımız daha birçok ekstra ile birlikte Türkiyede x-steel adına bulabileceğiniz tüm kaynakları sizlere ulaştırıyoruz,gerçekten çok cüzi bir fiyat ile...Saygılarımla..

Yeni Üye
    Thanks
    0
    firstclass hotmailine mesaj attım cevaplarsan memnun olurum

Katılımcı Üye
    Thanks
    9
    Alıntı tpinker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    firstclass hotmailine mesaj attım cevaplarsan memnun olurum
    sayın tpinker,maille görüştük sizinle,bu setin size fazlasıyla yardımcı olacağından emin olabilirsiniz,
    Konu firstclass tarafından (05-11-2012 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Thanks
    0
    çok memnunum
    arkadaşlar seti aldım ve halen çalışmaya devam ediyorum. çok memnunum. almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. ben inşaat mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim ve çok işime yarayacak bu set. hem seti satan erdinç bey seti aldıktan sonra sorularımı da yanıtlıyor. çok iyi bir hizmet bence.

1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu