Evden eve nakliyat süreci şüphesiz hepimiz için zorlu ve meşakatli bir süreçtir. Eşyaların toplanıp kolilenmesi, numaralandırılması ve en önemlisi taşıma esnasında zarar görmemesi en çok bizi hem bedenen hemde zihnen yoran aşamalardır.


Nitekim artık bu işi profesyonelce yapan taşıma şirketleri var. Firmalar ev eşyalarınızı evinizden aldığı gibi yeni adresinize taşınmasını ve yerleştirme işlemlerini yapmaktadırlar. Tüm bu işlemlerin bu kadar kolay olduğunu sanmayın. Taşıma işlemi bizler için ne kadar zor ise firmalar içinde geçerli lakin firmalar bu işlemleri her gün rutin olarak gerçekleştirdikleri için artık onlar için sıradan olmaktadır.

Sizlere yazımızın devamında İstanbul ve İzmir’de ofisleri bulunan ve sektörde adını sıkça duyduğumuz EGETUR Nakliyat firması hakkında bilgi vereceğiz.

EGETUR Nakliyat, İzmir İstanbul evden eve nakliyat, parça ve ofis eşyası taşımacılığı hizmeti sunan kurumsal bir nakliye şirketi. Şirketin en önemli prensibi kendi özmal nakliye araçları ile taşıma işlemlerini yapması. Yani kesinlikle kiralık veya taşeron sistem ile çalışma yapılmamaktadır.

Özellikle İzmir İstanbul parça eşya taşıma hizmetleri ile kısmi eşya taşıma hizmeti almak isteyenler için mükemmel bir hizmet sunumu. Böylelikle eşyalarınızı daha ekonomik fiyatlara taşıma imkanı bulabilirsiniz…

Firmaya http://www.izmiristanbulevdenevenakliyat.com veya 444 9 069 nolu çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz…