Değerli GÜMÜŞ YAPI MARKET dostu;

Gümüş Yapı Market olarak Mayıs 2007 Yenişehir / Mersin’de başladığımız GÜVEN + KALİTE ilkesi ile büyüttüğümüz hizmetlerimizi, sizlerle paylaşmak istiyoruz.

FLU BOYA tarafından tüm TÜRKİYE’de pazarlanan su bazlı saten,sentetik, silikonlu, akrilik olarak iç ve dış cephe,tavan,astar,ahşap... v.s. boya ve inşaat malzemeleri ürünlerinin satış-pazarlaması ve bakım-onarım hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinen firmamız, bu ürünler ile ilgili her türlü satış-pazarlama ve bakım-onarım işlemleri konusunda kısa sürede ve garantili çözümler üretmektedir.

Farklı fiyat ve garanti politikaları uygulanan günümüz piyasa koşullarında kaliteli hizmet, orijinal ürünler ve uygun fiyat uygulamaları ile tüm müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Siparişleriniz, servis araçlarımızla çalışma alanınıza ücretsiz olarak en kısa zamanda iletilecektir.Vereceğimiz bu hizmetlerimiz ile birlikte talebinize göre kadromuzdaki ustalarımız gerek bakım, gerekse onarım ile ilgili her türlü revizyon işlemlerinizi gerçekleştirebileceklerdir.

En kısa sürede birlikte çalışmak ümidi ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,


Gümüş Yapı Market İnşaat MalzemeleriİLETİŞİM
Aydınlıkevler Mah. Üngör Apt.
No:40/1 Yenişehir/MERSİN
V.D. : İstiklal V.N. : 423 038 3071
Tel : (0324) 325 66 51
Fax : (0324) 325 66 54
e-posta : gumusyapimarket@gmail.com
gumusyapimarket@mynet.com
gumusyapimarket@hotmail.com